در ايميل دريافتي زير به دليل ذکر نشدن تمايل نگارنده آن، نام و آدرس ای ميلي وی، از متن اي ميل حذف شده است. همچنين در برگردان فارسي  بدليل سياست اعلام شده اين وب سايت، بجای کلمات رکيک درباره مجاهدين و "ملاها" نقطه چين گذاشته شده است. در ابتدا متن آن با حروف لاتين، بشکلي که دريافت شده و سپس همان متن با حروف فارسي آورده شده است.

 برای ديدن پاسخ به نامه زير روی اين لينک کليک نمائيد.

BA SALAM

BARAYAM KHEILY JALEB AST KE BEDANAM KE KASI KE AZ AGAAHI NESBATAN BALAIE BARKHORDAR AST VA SELSELE MADARHAYE TAHSILATY RAA TEY NEMOODEH VA KAMELAN BALEGH AST ,EDAA KONAD KE MOJAHEDIN VEY RAA BE ZOOR BE KAAR MIKESHIDEAND.

SANIAN KE AGAR KESI BANA BE MAVAREDI AZ MOBAREZE DAST MIKESHAD KE ALBATE HAGH TABIEE HAR ENSAAN AST NABAYESTY BARAYE TOJIHE KANDANE KHOD AZ INN GOROOH YAA AAN GOROOH REGIME RAA GHEIR-E-MOSTAGHIM SUPPORT KONAD

AZ KEY BE INN PEY BORDEIED KE;; HAGHE MOSALEME REGIM AS;;?

KODAM RAA BAVAR KONAM?? GHABLAN KE BAA ZOOR VA TAMANA AZ MAN VAA DOOSTANAM MIKHASTY KE POOL BEDAHIM? ENERGY BEZARIM VA GHEIRE KE MIGOFTY REGIM DARE MIKOSH VA NAVAMISE MAA RAA VAJHOL-MOSALEHE GHARAR? MIDEH VA GHASAM MIKHORDI KE SAZMAN REGIM RAA KOOTAHMODAT SHEKAST MIDEH?? YAA HALA KE GOFTARAT RAA BAR AKS KARDI?

AKHAR SHOMA YEK BAR HESABAT RAA PAS DADY BE MAN VA AMSAAL MAN DOROOGH GOFTY VA HALA POSHT BE BE HARFHA KARDY AZ KOJA BEDANAM KE TO MOGHREZANE SOHBAT NEMIKONI??? VAGHTY MANTGHE BOODY KE ZAKHMI BOODI VA OONJA HAM DARIUSH MONSHIET BOOD KOLI TOPOGH MIAMADI???? KHOLASE HALA HAM KE DAHAN BE DAHAN EBRAHIM SHODY??

ASLAN GOORE PEDARE SAZMAN VALI SHOMA VAGHEAN PADOYE MOLA HASTID? MAGAR IN MOLAHAAYE PEDAR SAAG CHAGHADR JAZAAB HASTAND?? KE INTORI KESHANDEH MISHAVI???

RASTY CHERA BE JAMIL NAME NEMIDY VA AZ PAYDARI VEY SOHBAT NEMIKONI? AZ PAYEGAH ALI AKBAR TA KENSINGTON TA BOKAIE VA BAGHIE BA TO BOODAM VA TO RA MIPARASTIDAM VA ALAN MIBINAM KE BE MAN VA AMSAALE MAN DOROOGH MIGOFTY .

KAMI GHEIRAT HAMISHE KHOOB AST KE ADAM DASHTE BAASHE

با  سلام

برايم خيلي جالب است که بدانم که کسي که از آگاهي نسبتا" بالائي برخوردار است و سلسله مدارهای تشکيلاتي را طي نموده و کاملا" بالغ است ادعا کند که مجاهدين وی را به زور به کار ميکشيدند.

ثانيا" که اگر کسي بنا به مواردی از مبارزه دست ميکشد که البته حق طبيعي هر انسان است نبايستي برای توجيه کردن خود از اين گروه يا آن گروه رژيم را غير مستقيم حمايت کند.

از کي به اين پي برديد که حق مسلم رژيم از؟

کدام را باور کنم؟؟ قبلا" که با زور و تمنا از من و دوستانم ميخواستي که پول بدهيم؟ انرژی بگزاريم و غيره که ميگفتي رژيم داره ميکشه و نواميس ما را وجه المصالحه قرار ميده و قسم ميخوردي که سازمان رژيم را در کوتاه مدت شکست ميده؟؟ يا حالا که گفتارت را بر عکس کردی؟

آخر شما يک بار حسابت را پس دادی به من و امثال من؟ دورغ گفتي و حالا پشت به حرفها کردی از کجا بدانم که تو مغرضانه صحبت نميکني؟ وقتي منطقي بودی که زخمي بودی و انجا هم داريوش منشيت بود کلي توپوق ميآمدی ؟؟؟ خلاصه حالا هم که دهن به دهن ابراهيم شدی؟؟

اصلا" ..... سازمان ولي شما واقعا" پادوی ملا هستيد. مگر اين ملاهای ..... چقدر جذاب هستند؟ که اين طوری کشانده ميشوی؟؟

راستي چرا به جميل نامه نميدی و از پايداری وی صحبت نميکني ؟ از پايگاه علي اکبر تا کنزينگتون تا بکائي و باقي با تو بودم و تو را ميپرستيدم و الان ميبينم که به من و امثال من دوروغ ميگفتي.

کمي غيرت هميشه خوب است که آدم داشته باشه.


 

با تشكر از شما بخاطر ورود به این وب سایت  در معرفی آن باید بگویم که آنرا به تشویق دوستانم با اهداف و ملاحظات زیر طراحی و ایجاد کردم:

  • با توجه به چاپ خلاصه خاطرات زندگیم به انگلیسی  و ترجمه آن به فارسی اینجا محلی است برای مشتافان تا اصل آنرا ملاحظه نمایند.

  • از آنجا که کتاب تنها داستان زندگی من بدون جهت گیری و نتیجه گیری خاص و جامع سیاسی و فلسفی است. اینجا محلی است جهت پاسخ به سئوالات و بیان نقطه نظرات من.

  •  امیدوارم در آینده این سایت محل برخورد آرا و عقاید افرادی شود که انسانها را سیاه و سفید ندیده و طرفدار تحمل پذیری میباشند. همچنین محلی برای ارائه آرا و عقاید دوستداران و کاوشگران فهم آزادی و دموکراسی در ایران و اسلام شود.

  • در این وب سایت و در مقالات نوشته شده بوسیله من، از بکار گیری وذکر القاب، تیتر و عنوان افراد که میتواند بکارگیری آنها حمل بر تأئید و عدم بکارگیریشان حمل بر رد و مخالفت با آنها شود معذورم مگر در مواردی که عنوان بخشی از نام فرد شده مثل "ستار خان" و یا " باقر خان" و یا "ملا صدرا" و..

  • در فاکت آوری از دیگران و در مقالات ارائه شده توسط دیگران کلمات و صفات توهین آمیز حذف میگردد.

  • استفاده از مطالب اين وب سايت با ذکر ماخذ و نام وب سايت بلامانع است.


For problems or questions regarding this web contact [M@Banisadr.info].
Last updated: 12/31/07. x